Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Geleceğe bir sinyal ver. (SKYBLOCK - 200₺)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Ben bu tür plugin paketi satma işlemlerini doğru bulmuyorum, ben bende olanın başkasında olmasını istemem bir paket onlarca kişide geziyor, yakışı kalmıyor.
Paket sadece 1 kişiye özel yapılıyor.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Buna ben de katılıyorum. Asla doğru buluyorum iki kişiye aynı paketin verilmesini ne yaparım ne yapılmasını onaylarım.
Paket sadece 1 kişiye özel yapılıyor.
(Yeterince kendimi açık ettiğimi düşünüyorum.)

Seçkin madenci.
Discord
Redoerdo#0001
Lütfen beni yanlış anlama ama bu tarz bir paketi 1 1.5 saat içerisinde toplar bedava olarak paylaşabilirim. Lütfen biraz ekstrası ne onu göster. İhale sistemi ücretsiz olarak paylaşılan sistem sohbet silme sistemi aynı şekilde envanter sistemi inventory page senin yaptığın şey nerede burada farklılık ne yani.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Lütfen beni yanlış anlama ama bu tarz bir paketi 1 1.5 saat içerisinde toplar bedava olarak paylaşabilirim. Lütfen biraz ekstrası ne onu göster. İhale sistemi ücretsiz olarak paylaşılan sistem sohbet silme sistemi aynı şekilde envanter sistemi inventory page senin yaptığın şey nerede burada farklılık ne yani.
Selam dostum,

yaptığım farklılıkları burada paylaşmak istemiyorum, sistemlerime güvenmediğimden değil yaptığım işin hakkını vermek istiyorum bu arada bu paketin 200₺ olmasının sebebi gelen paranın tamamını bağışlamak istememdir.
Burada bahsettiğim İhale sisteminde bir sorun vardı biz bunu düzelttik. (Eklentinin fix versiyonu yok.)
Ayrıca harita desteği de sağlıyoruz ve bütün bunlar bir araya geldiğinde yüklü bir miktara denk geliyor.
Biz burada paket yarıştırmıyoruz benden iyi paket yapman benim için mutluluk sebebi.
Gelişmeniz, gelişmem ve geliştirmek çok güzel bir şey.

(Yeterince açık olduysa veya olmadıysa Discord üzerinden daha detaylı anlatabilirim.)

Seçkin madenci.
Discord
Redoerdo#0001
Selam dostum,

yaptığım farklılıkları burada paylaşmak istemiyorum, sistemlerime güvenmediğimden değil yaptığım işin hakkını vermek istiyorum bu arada bu paketin 200₺ olmasının sebebi gelen paranın tamamını bağışlamak istememdir.
Burada bahsettiğim İhale sisteminde bir sorun vardı biz bunu düzelttik. (Eklentinin fix versiyonu yok.)
Ayrıca harita desteği de sağlıyoruz ve bütün bunlar bir araya geldiğinde yüklü bir miktara denk geliyor.
Biz burada paket yarıştırmıyoruz benden iyi paket yapman benim için mutluluk sebebi.
Gelişmeniz, gelişmem ve geliştirmek çok güzel bir şey.

(Yeterince açık olduysa veya olmadıysa Discord üzerinden daha detaylı anlatabilirim.)
Amacım satışını baltalamak değil. İnsanlara göstermelisin ki satabilesin. Görmediği şeyi almazlar map konusunda da aynı şekilde. Detaylar için discord a yönlendirirsen konu farklı olur. O zaman satıcıya farklılıkları gösterirsen sorun çözülmüş olur. İyi forumlar.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Amacım satışını baltalamak değil. İnsanlara göstermelisin ki satabilesin. Görmediği şeyi almazlar map konusunda da aynı şekilde. Detaylar için discord a yönlendirirsen konu farklı olur. O zaman satıcıya farklılıkları gösterirsen sorun çözülmüş olur. İyi forumlar.
Discord adresimi belirtmiştim zaten :)

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Kalbini kırmak istemem ama burada 200TL edecek hiç bir şey yok.
2 Aya yakın sürede yapmışım demişsin plugin bilgisi olan bi insan 2 haftadan daha kısa bir sürede yapar.
FeatherBoard editlemek Tab'ı editlemek NameTagEditi editlemek bunları en amatör bi insan bile yapar 200TL edecek hiç bir şey yok burada.
Bence sen bunu ücretsiz olarak yayınla.
Selam dostum,

bunu milyon kez açıklamama rağmen hala herkes kendi bildiğini yazıyor.
Verilen ücretin tamamını bağışlıyacağımı söylüyorum.
Daha öncesinden paylaşmak istesem zaten paylaşabilirim?
Ultra lüks bir eklenti paketi yaptığımı söylemiyorum.
Ancak verdiğim kaliteyi şu anda kimse ücretsiz vermez.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Satıcı kendi oluşturduğu bir ürüne istediği fiyatı verebilir arkadaşlar, serbest piyasa bu. Satabilir mi, o tartışılır. Gerçek hayatta da böyledir, bir ürünü satmak isterseniz 1000 TL dersiniz kimse almaz, 750 dediğiniz anda satılır.

Seçkin madenci.
Discord
BurhanRB#5815
Satıcı kendi oluşturduğu bir ürüne istediği fiyatı verebilir arkadaşlar, serbest piyasa bu. Satabilir mi, o tartışılır. Gerçek hayatta da böyledir, bir ürünü satmak isterseniz 1000 TL dersiniz kimse almaz, 750 dediğiniz anda satılır.
Gereken cevabı tam olarak vermişsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...